Неділя, 16 Травень 2021

18 січня відбулася традиційна різдвяна зустріч міського голови Прилук з ветеранами праці міста. Мер подякувала ветеранам за довгу сумлінну працю на благо нашої країни і вручила подарунки, а відомі прилуцькі артисти подарували ветеранам незабутній святковий концерт.

Опублiковано: Понеділок, 21 Січень 2019 10:48

Святкування традиційного свята східних слов'ян Івана Купала. Було велике фольклорне дійство, ігри, конкурси, концерта програма та запальна дискотека!

Опублiковано: Четвер, 09 Серпень 2018 19:16

7 березня 2018 р. творчі колективи міського Будинку культури привіталі робтіників Прилуцького РЕМ з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

Опублiковано: Середа, 08 Серпень 2018 19:59

29 вересня 2017 р. освітяни Прилук зібралися в актовій залі міського Будинку культури, щоб відзначити своє професійне свято.  Почесними грамотами виконавчого комітету Прилуцької міської ради господарів заходу нагороджувала міський голова Прилук, кандидат філологічних наук, доцент кафедри педагогіки Ольга Попенко.

Опублiковано: Четвер, 14 Липень 2016 10:51

День Захисника України — свято, що відзначається 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас із Днем Українського козацтва. Ми з гордістю зізнаємося, що є славними нащадками сміливих і волелюбних запорожців. Сьогодні для нас, козак – це не той, хто одягнений у вишиванку і шаровари; це – перш за все, воїн за духом і воюватиме він тільки за честь і свободу.

Опублiковано: Четвер, 14 Липень 2016 10:51

9 листопада в сесійній залі міської ради працівники культури та майстри народного мистецтва відзначали своє професійне свято. В рамках урочистості почесними грамотами виконавчого комітету міста й Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА нагороджували передових кадрів зі збереження духовності та самобутності культурної спадщини Прилук.

Опублiковано: Четвер, 14 Липень 2016 10:57
Сторінка 1 з 2

МБК Прилуки

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.

Розсилка сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте останні новини про наше життя і діяльність!

Ми не розсилаємо спам!