Неділя, 16 Травень 2021

Поки хтось вже на заслуженій літній відпустці - працівники Прилуцького міського Будинку культури з головою поринули у ремонтні роботи. А ні літнє сонце, ні спекотна погода не стануть на заваді досягненню поставлених цілей.

Опублiковано: Четвер, 09 Серпень 2018 19:14

Робота триває, сьогодні «гаряча точка» - касовий вестибюль міського Будинку культури. Ось такий у нас свій варіант тімбілдінгу...

Опублiковано: Четвер, 09 Серпень 2018 19:00

Прибирання замовляли? Це, і навіть більше, у нас. Будні трудового колективу міського Будинку культури продовжуються. Сьогодні «під руку» наших працівників потрапили клумби та дерева Театральної площі.

Опублiковано: Четвер, 09 Серпень 2018 18:58

Навіть прибирання, ремонт чи колективна толока з творчим підходом проходить, як свято.

Опублiковано: Четвер, 09 Серпень 2018 18:57

Хтось приводить до ладу власний будинок та сад, а у міському Будинку культури триває робота у парковій зоні. Уміємо не тільки культурно розвиватись, а й ось так, дружнім колективом, влаштовувати толоку.

Опублiковано: Четвер, 09 Серпень 2018 18:55

МБК Прилуки

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.

Розсилка сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте останні новини про наше життя і діяльність!

Ми не розсилаємо спам!