Неділя, 16 Травень 2021

Положення про фестиваль-конкурс «Свято танцю-2021»

Опублiковано: П'ятниця, 31 Січень 2020 12:25

Положення про Всеукраїнський відкритий хореографічний фестиваль-конкурс «Свято танцю»
15 травня 2021 року, м.Прилуки

Присвячений до міжнародного Дня танцю.

Організаторами Всеукраїнського відкритого хореографічного фестивалю-конкурсу «Свято танцю» є: Прилуцький міський Будинок культури та благодійна організація «Мистецькі барви»;
за підтримки: Прилуцької міської ради, відділу культури та туризму міської ради.

Загальні положення фестивалю

1. Відкритий хореографічний фестиваль-конкурс «Свято танцю» проводиться з метою пізнання хореографічної культурної спадщини і досягнень регіонів України, встановлення дружніх контактів між творчими колективами, популяризації мистецтва танцю у молодіжному середовищі, удосконалення виконавської майстерності та підвищення художнього рівня аматорського мистецтва, обмін досвідом роботи керівників колективів та учасників фестивалю.

2. Фестиваль-конкурс є пошуком нових форм та особливостей хореографічного жанру, де кожен учасник має змогу продемонструвати розмаїття творчих здобутків хореографічного мистецтва

У фестивалі-конкурсі беруть участь

Танцювальні колективи навчальних закладів, національних меншин, студій та аматорські танцювальні колективи незалежно від відомчого підпорядкування

у таких номінаціях:

- «народний танець»;
- «класичний танець;
- «стилізація танцю»;
- «естрадний танець»;
- «сучасний танець»;
- «бальний танець»;
- «оригінальний жанр»;

вікові категорії:

• Дитяча категорія - від 4 до 6 років.
• 1 категорія - від 7 до 9 років.
• 2 категорія - від 10 до 13 років.
• 3 категорія - від 14 до 17 років.
• 4 категорія - від 18 до 21 років.
• 5 категорія - від 22 і вище.
• Змішана вікова категорія.

Умови фестивалю

1. Відкриття фестивалю-конкурсу: 15 травня 2021 року о 12:00 годині. Для участі у конкурсі учаснику необхідно надіслати заявку встановленого зразка. До заявки обов’язково додається ксерокопія 1 і 2 сторінок паспорта, ксерокопія ідентифікаційного коду керівника.

2. Кожен колектив, який бере участь у фестивальній програмі, готує 1 номер в одній номінації та віковій категорії тривалістю до 5 хв. Музичний супровід–фонограма на флешці.
Підготовку і проведення фестивалю здійснює оргкомітет, який визначає порядок виступу колективів.

3. Склад журі формується організаційним комітетом фестивалю-конкурсу і складається з компетентних та професійних діячів в області хореографії. Журі має виключне право прийняття рішень щодо нагородження переможців. Рішення Журі є остаточним і перегляду не підлягає.

Фінансові умови фестивалю

1. Відрядження учасників на фестиваль-конкурс – за рахунок відряджуючих організацій. Благодійний внесок включає в себе проведення фестивальних заходів згідно плану.

2. Для учасника (соліст, дует) внесок становить 250 грн. з чол.; для учасника (колектив більше 4-х чол.) - 100 грн. з чол.

3. Заявки приймаються до 9 травня 2021 року на адресу оргкомітету фестивалю-конкурсу: м.Прилуки, вул. Ю.Коптєва 28.

Контакти

Тел. (04637) 3-02-60, 066 4452505, 063 4108955, 096 2550954 – Ярослава, 066 4095359 - Ірина.
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Подати заявку на участь

Прочитано 1059 раз

МБК Прилуки

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.

Розсилка сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте останні новини про наше життя і діяльність!

Ми не розсилаємо спам!