Неділя, 16 Травень 2021

Положення конкурсу ім. М.Яковченка - 2021

Опублiковано: Субота, 16 Березень 2019 18:19

Положення про Всеукраїнський відкритий конкурс акторської майстерності ім. М.Яковченка

23 травня 2021 року

І. Загальні положення

Всеукраїнський відкритий конкурс акторської майстерності ім.М. Яковченка (далі - конкурс) проводиться щорічно в м.Прилуки, Чернігівської обл.

 

Організаторами конкурсу є: Прилуцька міська рада, відділ культури і туризму Прилуцької міської ради, Прилуцький міський Будинок культури.

Мета конкурсу: пропаганда та збереження кращих творів світової та української драматургії; стимулювання творчої діяльності митців-аматорів; сприяння підвищенню ролі аматорського мистецтва у збереженні і популяризації національної культурної спадщини, духовному та естетичному вихованню молоді та дітей.

Завданням конкурсу є: залучення окремих виконавців до творчої діяльності в галузі театрального мистецтва; популяризація та розповсюдження творчих доробок окремих виконавців; сприяння обміну творчим досвідом; популяризація сучасних форм театрального мистецтва; всебічна підтримка талановитих виконавців, розширення культурних, інформаційних зв’язків між регіонами області та України.

ЗАГАЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ

До участі в конкурсі запрошуються виконавці з різних регіонів України незалежно від їх національності і громадянства. Вік учасників не обмежується.

Конкурсанти представляють:

- улюблений жанр (оригінальний, музичний, хореографічний, вокальний, інший на вибір учасників);
- монолог.

Тривалість виступу до 10 хв.

Робота журі та критерії оцінювання конкурсних програм

Оцінку конкурсних програм здійснює журі. Всі прослуховування відбуваються публічно. Склад журі формується Організаційним комітетом конкурсу і складається із провідних фахівців театрального мистецтва, діячів культури і мистецтв.

Журі оцінює творчі виступи учасників конкурсу за наступними критеріями:

- рівень акторської майстерності та сценічної культури;
- артистичність, відповідність сценічного костюму;
- художній рівень та відповідність створення сценічних образів режисерському задуму;
- музичне та сценічне оформлення.

Під час проведення конкурсу журі має право призупинити виступ учасника, якщо його виступ не відповідає вимогам цього положення.

Журі має право розподілити звання лауреата між учасниками конкурсу або не надавати його жодному. Рішення журі є остаточним і оскарженню не підлягає.

Конкурс та відзначення переможців

У кожній віковій категорії переможці конкурсу отримують диплом лауреата за зайняті І, ІІ, ІІІ місце. Всі інші учасники конкурсу нагороджуються дипломами за участь у конкурсі.

Журі має право, при потребі, встановлювати заохочувальні та інші відзнаки для учасників з врученням дипломів.

ОРГАНІЗАЦІЙНЕ ПОЛОЖЕННЯ

Дата проведення конкурсу: 23 травня 2021 року. Місце проведення: м.Прилуки, Чернігівська обл., Україна; відкриття 23.05.21 р. о 12.00.

Конкурс проводиться за такими віковими категоріями:

- від 10 до 15 років включно;
- від 16 до 20 років включно;
- від 21 і старше.

Для участі в конкурсі до 18 травня 2021 року учаснику необхідно надіслати заявку встановленого зразка. До заявки обов’язково додається ксерокопія документа, що засвідчує особу учасника і вік.

Це положення є офіційним запрошенням для участі у фестивалі.

Участь у фестивалі є платною

Витрати на відрядження колективів: за рахунок організацій, що направляють. Організаційний внесок для участі у конкурсі складає 75 (сімдесят п’ять гривень) грн. з учасника.

Оплата здійснюється:

- по перерахунку (не пізніше як за три дні до початку) на рахунок UA928201720314251003201038694 в ДКСУ м.Київ; МФО 820172; код ЄДРПОУ 05530056; Прилуцькій міський Будинок культури (вказувати від кого).

Учасники фестивалю забезпечуються за рахунок фестивалю:

- наданням сценічного майданчику і послугами постановочної частини згідно з технічними параметрами, вказаними у заявці, світловим та звуковим технічним обладнанням.

Консультації з питань проведення фестивалю можна отримати за адресою:

17500, м.Прилуки, Чернігівська обл., вул. Ю.Коптєва, 28, міський Будинок культури.
Телефони: (04637) 3-02-60, 0664452505, 0634108955, 0962550954 - Ярослава; 0954768966 - Інна; 0664095359 - Ірина.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Подати заявку

Прочитано 2076 раз

МБК Прилуки

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.

Розсилка сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте останні новини про наше життя і діяльність!

Ми не розсилаємо спам!