Понеділок, 30 Листопад 2020

Культурна сфера відзначила професійне свято

Опублiковано: Четвер, 14 Липень 2016 10:57

9 листопада в сесійній залі міської ради працівники культури та майстри народного мистецтва відзначали своє професійне свято. В рамках урочистості почесними грамотами виконавчого комітету міста й Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА нагороджували передових кадрів зі збереження духовності та самобутності культурної спадщини Прилук.

З вітальним словом до винуватців свята зверталася заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Фесенко.

Усім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаємо здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя.

Прочитано 526 раз

МБК Прилуки

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.

Розсилка сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте останні новини про наше життя і діяльність!

Ми не розсилаємо спам!