П'ятниця, 19 Квітень 2019

Воздвиженський ярмарок. Прилуки, 29-30 вересня 2018 р.

Опублiковано: Середа, 03 Жовтень 2018 22:03

29-30 вересня 2018 року в місті Прилуки відбувся традиційний Воздвиженський ярмарок, на якому були представлені художні вироби народних умільців, споживчі товари та сільгосп.продукція.

Традиції проведення ярмарку в одному з найдавніших міст України сягають глибини віків. Прилуцькі ярмарки мають давню історію і проводилися з XVIII до кінця XIX ст. Перша письмова згадка про прилуцькі ярмарки датується літом 1656 року. У ХХ ст. ярмарки припинилися.

У 2001 р. в Прилуках був відновлений ​​міжнародний Воздвиженський ярмарок, який став відомим не тільки в Україні, а й за її межами.

Цього року чимало майстрів демонстрували свої уміння на очах у прилучан та гостей міста. Під час прогулянок метушливим, але радісним натовпом можна було скуштувати силу-силенну усіляких наїдків, послухати гарну українську пісню або подивитись виступи самодіяльних чи професійних художніх колективів.

У рамках ярмарку відбувся фольклорний фестиваль «Співоче поле», працювало «Містечко розваг», мистецька алея: виставки оригінальних видань «Бібліотечний бульвар» та виставка-продаж книг місцевих письменників; «Книгарня під відкритим небом»; майстер-класи з виготовлення обкладинок для книг з українським орнаментом «Суперобкладинка для української книги»; виставка робіт прилуцьких митців; перформанс «Ярмарковий арт-рушник»; Всеукраїнський скульптурний пленер.

Увечері на Центральній площі прилучани та гості міста мали змогу переглянути концертну програму за участю творчих колективів України: Made in Ukraine, Анатолія Матвійчука та відомих колективів Прилуччини.

Прочитано 93 раз

Відео до публікації

МБК Прилуки

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.

Розсилка сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте останні новини про наше життя і діяльність!

Ми не розсилаємо спам!