Неділя, 20 Червень 2021

Військовій частині А4245 - 63 роки!

Опублiковано: П'ятниця, 21 Вересень 2018 19:11

21 вересня 2018 р. солдати, військовослужбовці-жінки, сержанти, прапорщики, офіцери військової частини А4245, яка розташована в Прилуках у військовому містечку 12, святкували 63 роки від дня створення цієї легендарної військової одиниці.

За 63-річний період в/ч А4245 пройшла складний шлях формування колективу, створення належної матеріально-технічної бази, закладені матеріальні та моральні основи того, що сьогодня є фундаментом беєздатного військового колективу, високе ім'я якому - Арсенал ракетного озброєння та боєприпасів Повітряних Сил Збройних Сил України.

Цього дня у міському Будинку офіцерів було проведено урочисте зібрання особового складу в/ч А4245, де найдостойніші військові отримали грамоти, подяки, нагороди за сумлінну службу. Артисти міського Будинку культури також привітали військових з цією визначною датою і провели для них святковий концерт.

Прочитано 2021 раз

Фото до публікації

МБК Прилуки

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.

Розсилка сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте останні новини про наше життя і діяльність!

Ми не розсилаємо спам!