П'ятниця, 22 Січень 2021

Прилуцька красуня – 2019

Опублiковано: П'ятниця, 19 Квітень 2019 08:20

Юні, гарні, цілеспрямовані, вродливі і талановиті дівчата. Хтось впевнено крокує імпровізованим подіумом, а інші ж, з трепетним хвилюванням в очах, але з не меншим ентузіазмом, роблять останні приготування. Всі вони прагнуть перемогти і знають, що ніхто просто так не поступиться своїми позиціями.

13 квітня на сцені Прилуцького міського Будинку культури 8 справжніх вродливих українських дівчат боролися за титул у Відкритому регіональному конкурсі краси «Прилуцька красуня – 2019». Декілька етапів відбору, години репетицій, робота з хореографом-постановником, вибір костюмів, креативні ідеї та представлення, і як результат – справжнє свято краси, грації, весни та посмішок.

Оцінювало конкурс прискіпливе, вимогливе, але водночас компетентне журі:

• Заслужений працівник конкурсу краси «Панна України», директор міського Будинку культури – Олександр Дубовик.
• Начальник відділу культури і туризму Прилуцької міської ради – Катерина Мовчан.
• Директор телекомпанії «Прилуки» - Ірина Павлютіна.
• Викладач Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім.І.Я.Франка, директор центру фізичного вдосконалення «INTRO» - Юлія Скорик.
• Голова громадської організації «Патріот-Прилуки», депутат Прилуцької міської ради – Олександр Дуденок.
• Директор магазину «Office Line» - Віктор Джевага.
• Голова громадської організації «Варта», директор Прилуцької загальноосвітньої школи №10, депутат Прилуцької міської ради – Олександр Правосуд.

Цього вечора дівчата радували око глядача яскравими посмішками, елегантними зачісками, звабливими фігурами та, звичайно ж, колекціями одягу. Організатори конкурсу дякують за надані колекції для дефіле: магазину «Камелія», магазину «Діва» та магазину жіночої білизни «Шедевр».

Інформаційними партнерами цьогорічної «Прилуцької красуні» виступили:

• Телекомпанія «Прилуки».
• Інтернет-телебачення «Місто».
• Газета «ІнтернетПлюс».

Подарунки та сертифікати учасницям і переможницям Відкритого регіонального конкурсу краси «Прилуцька красуня – 2019» надали:

• мережа магазинів ювелірних виробів «Золотинка»,
• візажист Юлія Сохань,
• професійний візажист Оксана Мазуренко,
• фотограф Володимир Мірчук.

А також значну спонсорську допомогу надала шоу-агенція «PRO СВЯТО».

Наприкінці вечора були визначені переможниці, кожна конкурсантка отримала свій титул, у номінаціях: «Прилуцька красуня Елегантність – 2019», «Прилуцька красуня Чарівність – 2019», «Прилуцька красуня Грація – 2019», «Прилуцька красуня Оригінальність – 2019», «Прилуцька красуня Романтичність – 2019», а також ІІ та І віце Прилуцька красуня – 2019, «Прилуцька красуня глядацьких симпатій – 2019» і, звичайно ж, «Прилуцька красуня – 2019», звання якої виборола учасниця №5 – Тимошенко Валерія.

Море квітів, вогні софітів, спалахи фотокамер, безліч вітань та подарунків – впевнено можна сказати, що Свято краси і грації в Прилуках вдалося на славу!

Ольга Радаєва,
організатор культурно-дозвіллєвої діяльності
Прилуцького міського Будинку культури

Прочитано 954 раз

Відео до публікації

МБК Прилуки

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.

Розсилка сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте останні новини про наше життя і діяльність!

Ми не розсилаємо спам!