Понеділок, 30 Листопад 2020

Прилуцькі артисти із концертною програмою на ракетному катері «Прилуки»

Опублiковано: Середа, 03 Квітень 2019 09:49

Посмішки на обличчях, яскраві костюми, феєричні номери, трепетне хвилювання та неприхований запал в очах – творчі колективи художньої самодіяльності та солісти Прилуцького міського Будинку культури представляють свою концертну програму військовослужбовцям ракетного катера «Прилуки» Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Весна в Одесі видалася спекотною не лише за показниками на термометрі, цього року прилуцькі артисти подарували справжнє свято музики і творчості військовослужбовцям ракетного катера «Прилуки». Народний театр естради «Камертон», народний театр хореографічної мініатюри «Апломб» та солісти міського Будинку культури мали почесну місію – презентувати свою творчість воїнам, що несуть службу у лавах Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Творча сімейка наших артистів, яка подолала шлях більше ніж півтисячі кілометрів з Прилук до Одеси, радувала військових не лише своїми талантами, а й різними смаколиками, що були придбані на кошти, отримані від продажу каші на обрядовому святі-ярмарку «Проводи зими – зустріч весни».

Українські вояки не залишися в боргу, вони в свою чергу подарували шквал емоцій, щирі посмішки та нестихаючі аплодисменти, що змусили артистів виступати «на біс», а після завершення концертної програми – обід справжнього моряка та екскурсія цікавими місцями Одеси.

Ольга Радаєва,
організатор культурно-дозвіллєвої діяльності
Прилуцького міського Будинку культури

Прочитано 642 раз

МБК Прилуки

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.

Розсилка сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте останні новини про наше життя і діяльність!

Ми не розсилаємо спам!