Середа, 24 Лютий 2021

Положення онлайн-конкурсу ім. М.Яковченка

Опублiковано: Субота, 04 Квітень 2020 10:42

Положення про проведення Всеукраїнського відкритого онлайн-конкурсу акторської майстерності з нагоди 120-річчя Дня народження Миколи Яковченка

І. Загальні положення

Всеукраїнськоий відкритий онлайн-конкурс акторської майстерності проводиться з нагоди 120- річчя Дня народження Миколи Яковченка (далі за текстом - Конкурс).

1.1. Головною метою і завданням конкурсу є:пропаганда та збереження кращих творів світової та української драматургії; стимулювання творчої діяльності митців-аматорів; сприяння підвищенню ролі аматорського мистецтва у збереженні і популяризації національної культурної спадщини, духовному та естетичному вихованню молоді та дітей.

1.2. Засновником та організатором Конкурсу є Прилуцький міський Будинок культури за підтримки відділу культури і туризму Прилуцької міської ради.

1.3. Інформація про проведення Конкурсу оприлюднюється на офіційному веб-сайті Прилуцького міського Будинку культури; на офіційній сторінці у Facebook та Instagram, на сайті Прилуцької міської ради.

ІІ. Умови конкурсу

2.1. Конкурс проводиться за такими віковими категоріями:
1) 9-12 років;
2) 13-15 років;
3) 16 років і старше.

2.2. Конкурсанти представляють:
- гумореску або вірш;
- улюблений жанр (оригінальний, музичний, хореографічний, вокальний, інший на вибір учасників).

2.3. Учасник надсилає зняте відео на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2.4. Для участі у Конкурсі подається заявка зазначеного зразка на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або з сайту: Подати заявку на участь

2.5. Тривалість одного відео не повинна перевищувати 3 хв., а файл надіслано у високій якості (не менше 720 р: 1280х720).

2.6. Журі оцінює творчі виступи учасників конкурсу за наступними критеріями:
- рівень акторської майстерності;
- артистичність , відповідність сценічного костюму;
- художній рівень та відповідність створення сценічних образів режисерському задуму;
- музичне оформлення.

ІІІ. Організаційний комітет і журі Конкурсу

3.1. До складу журі входять представники відділу культури і туризму, провідні фахівці у галузі театрального мистецтва творчих закладів вищої освіти та професійних театрів.

3.2. Журі має право розподілити звання лауреата між учасниками номінації конкурсу або не надавати його жодному. Рішення журі є остаточним і оскарженню не підлягає. Журі не розглядає роботу, якщо вона містить не цензурну або ненормативну лексику, пропагує заклики політичного характеру, тероризму, екстремізму та якщо робота відзнята в низький якості.

Призом глядацьких симпатій нагороджується один з окремих виконавців ‒ за результатами онлайн - голосування глядачів.

У кожній віковій категорії переможці конкурсу отримують диплом лауреата за зайняте І, ІІ, ІІІ місце. Всі інші учасники Конкурсу нагороджуються дипломами за участь.

Нагородження переможців Конкурсу відбудеться в рамках заходів з нагоди відзначення 120-річчя з дня народження Миколи Яковченка по закінченню карантина.

Заявки приймаються до 31 квітня 2020 року. Перегляд робіт з 1 по 20 травня 2020 року.

Місце проведення: м.Прилуки, Чернігівська обл., Україна, Прилуцький міський Будинок культури.

Консультації з питань проведення фестивалю-конкурсу можна отримати за телефонами: 0(4637)3-04-32, 050-313-08-35, 095-48-18-930, 066-409-53-59.

Дане положення є офіційним запрошенням для участі у Конкурсі.

Подати заявку

Прочитано 1217 раз

Відео до публікації

МБК Прилуки

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.

Розсилка сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте останні новини про наше життя і діяльність!

Ми не розсилаємо спам!