П'ятниця, 18 Вересень 2020

Прес-реліз «Мистецькі барви-2020»

Опублiковано: Вівторок, 11 Лютий 2020 13:05

Прес-реліз ХIX Міжнародного молодіжного фестивалю-конкурсу «Мистецькі барви-2020»

Фестиваль знову збирає друзів…

З 6 по 9 лютого 2020 року в місті Прилуки пройшов ХІХ Міжнародний молодіжний фестиваль-конкурс «Мистецькі барви».
На ХІХ Міжнародний молодіжний фестиваль-конкурс «Мистецькі барви» зібралися конкурсанти з Одеської, Сумської, Київської, Вінницької, Харківської, Херсонської, Полтавської, Чернігівської областей України, Республіки Білорусь та Китайської Народної Республіки.

Дякуємо Народному депутату України Борису Приходьку

Учасників фестивалю очолювало висококваліфіковане міжнародне журі з України, Республіки Білорусь та Сербії:
- засновник та директор Міжнародного молодіжного фестивалю «Мистецькі барви» Олександр Дубовик;
- співзасновник Благодійної організації «Мистецькі барви», начальник відділу культури і туризму Прилуцької міської ради Катерина Мовчан;
- директор Прилуцького краєзнавчого музею ім. Василя Маслова Тетяна Зоць;
- художник, учасник всеукраїнських виставок, автор ілюстрацій до дитячих книг Степан Вербещук;
- художник, майстер образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, викладач Ніжинського коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької Євгенія Липовецька;
- викладач Ніжинського коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької, майстер декоративно-прикладного мистецтва Юрій Ващенко;
- викладач вищої категорії Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, хореограф-постановник телевізійних проектів на телеканалах Інтер,1+1,Перший національний, головний хореограф–постановник Міжнародного конкурсу «Дитяче євробачення» 2013 р.,член національної хореографічної спілки України та асоціації діячів естрадного мистецтва України Олексій Пастухов;
- хореограф, заслужений артист України, головний балетмейстер Оперної студії Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, доцент кафедри хореографії Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова та Київського педагогічного університету ім. Б.Д. Грінченка В'ячеслав Вітковський;
- організатор Міжнародних фестивалів Милорад Піліч;
- викладач естрадного вокалу вищої категорії дитячої музичної школи мистецтв м. Барановичи, Бреської обл., республіка Білорусь Ольга Болбат;
- завідувач кафедри інструментально-виконавської підготовки Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя, професор, народний артист України Микола Шумський;
- доцент, викладач естрадного співу Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, співачка, актриса, заслужена артистка України, заслужена артистка України Ленара Османова;
- завідувач відділу естрадного співу, викладач вищої категорії Чернігівського музичного училища ім. Л.М. Ревуцького, солістка Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних сил України, автор-виконавець, народна артистка України, голова журі Марина Гончаренко.

Організатори фестивалю завдячують всім, хто підтримує дитячу творчість, хто не зраджує своїм принципам і ось вже дев’ятнадцять років поряд з фестивалем «Мистецькі барви»:

- Прилуцькій міській раді в особі міського голови Ольги Попенко;
- Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації;
- Депутат Чернігівської обласної ради, меценат Анатолій Мирошниченко;
- Народний депутат України Борис Приходько;
- Благодійній організації «Мистецькі барви»;
- шоу-агенції «PROсвято».

Лауреати фестивалю:

Номінація «Народний вокал» /соло/ (13-15 років)
1. Анастасія Рой (м.Ромни, Сумська обл.) - 1 місце
2. Ліна Овчаренко (м.Прилуки) - 2 місце

Номінація «Народний вокал» /соло/ (16-18 років)
1. Дар’я Матвієнко (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Народний вокал» /колективи/ (професіонали)
1. Народний аматорський вокальний ансамбль «Берегиня» (с.Манжосівка, Прилуцький р-н., Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Народний аматорський вокальний жіночий ансамбль «Мрія» (с.Гнідинці, Варвинський р-н., Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Авторська пісня»
1. Re`Start (с. Самгородок, Козятинський р-н, Вінницька обл.) - 1 місце
2. Інна Рубан- Оленіч (с. Гнідинці, Варвинський р-н., Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Євгенія Лукасевич (с. Самгородок, Козятинський р-н, Вінницька обл.) - 2 місце

Номінація «Академічний вокал» /соло/ (юніори)
1. Владислава Степанова (м.Чернігів) - 1 місце
2. Емілія Маслова (м. Чернігів) - 3 місце

Номінація «Академічний вокал» /соло/ (9-12 років)
1. Софія Чуб (м.Чернігів) - 1 місце
2. Роман Герасимчук (м. Чернігів) - 2 місце
3. Андрій Сташевський (смт.Ладан, Прилуцький р-н., Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Академічний вокал» /соло/ (13-15 років)
1. Анастасія Пупенко (м.Чернігів) - 1 місце
2. Ліна Овчаренко (м.Прилуки) - 2 місце
3. Софія Колесник (м.Прилуки) - 3 місце

Номінація «Академічний вокал» /соло/ (16-18 років)
1. Діана Наливайко (м.Чернігів) - 2 місце
2. Світлана Сукачова (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Академічний вокал» /соло/ (19-25 років)
1. Маріанна Тисевич (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Галина Приходько( м. Ніжин, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Анастасія Дьомочка ( м. Ніжин, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Академічний вокал» /соло/ (професіонали)
1. Ванг Жібін (Китай) - 2 місце

Номінація «Академічний вокал» /колективи/ (9-12 років)
1. Вокальний ансамбль «Гармонія» (смт.Ладан, Прилуцький р-н., Черінгівська обл.) - 3 місце

Номінація «Академічний вокал» /колективи/ (професіонали)
1. Вокальний ансамбль викладачів школи мистецтв «М’юзік стиль» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Естрадний вокал» /соло/ (юніори)
1. Олена Устименко ( м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Катерина Шепель (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
3. Владислава Защита (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
4. Анастасія Могильна ( м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 2 місце
5. Іванна Телеш (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
6. Анна Грабовець (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
7. Софія Чекаліна (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
8. Маргарита Трохименко ( м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Естрадний вокал» /соло/ (9-12 років)
1. Яна Савастюк (г.Барановичи, Брестская обл., Беларусь) - 1 місце
2. Альбіна Золотарьова (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Назар Петрусенко ( м. Лубни, Полтавська обл.) - 2 місце
4. Марія Черноус (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
5. Анастасія Нагорна (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
6. Дарина Назарина (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Естрадний вокал» /соло/ (13 – 15 років)
1. Александра Носсоль (г.Барановичи, Брестская обл., Беларусь) - 1 місце
2. Анастасія Жукова (м. Чернігів) - 2 місце
3. Софія Походня (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 2 місце
4. Вікторія Журавльова ( м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
5. Аліна Іванченко (м. Ромни, Сумська обл.) - 3 місце
6. Александра Балдина (г.Барановичи, Брестская обл., Беларусь) - 3 місце

Номінація «Естрадний вокал» /соло/ (16 – 18 років)
1. Валерия Клименкова (г.Барановичи, Брестская обл., Беларусь) - 1 місце
2. Анна Ніколаєнко (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Анастасія Ващенко (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 2 місце
4. Катерина Кардаш (смт. Варва, Чернігівська обл.) - 3 місце
5. Марина Денисенко (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 3 місце
6. Катерина Скрипка (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Естрадний вокал» /соло/ (19 – 25 років)
1. Юлія Китенко (с. Липове, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Аліна Мусієнко (м. Прилуки , Чернігівська обл. ) - 2 місце
3. Каріна Богайчук (м. Прилуки , Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Естрадний вокал» /соло/ (професіонали)
1. Ксенія Кудрявська (с.Єгорівка, Прилуцький р-н., Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Сюзанна Елпі (м.Гребінка, Полтавська обл.) - 2 місце
3. Юлія Чала (м. Прилуки , Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Естрадний вокал» /колектив/ (юніори)
1. Вокальний ансамбль «Соняшник» (м. Пирятин, Полтавська обл.) - 2 місце
2. Вокальний ансамбль «Апельсин» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
3. Вокальний ансамбль «Зіронька» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Естрадний вокал» /колектив/ (9-12 років)
1. Вокальний ансамбль «Дивоцвіт» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Дитячий вокальний ансамбль «Сузір’я» (м. Бахмач, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Вокальний ансамбль «Перлинки» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Естрадний вокал» /колектив/ (13 - 15 років)
1. Дует «The Synonyms» (м. Ніжин, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Дует у складі: Ілона Алексєєва та Аліна Алексєєва (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Вокальний ансамбль «Girls Band» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
4. Вокальний ансамбль «Ст-Арт» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Естрадний вокал» /колектив/ (16-18 років)
1. Дитячий театр естрадної пісні «VIVAT» (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 1 місце

Номінація «Мистецька надія» /декоративно-прикладне та образотворче мистецтво/
1. Наталія Губенко (м.Суми) - 1 місце
2. Лілія Чернякова (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Віталіна Ілляшенко (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
4. Олександра Чала (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
5. Юлія Кольченко (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Мистецька надія»
1. Сергій Тарасевич (с.Пирогівці, Прилуцький р-н., Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Наталія Полторак (с.Івківці, Прилуцький р-н., Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Світлана Рябик (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
4. Олександр Овадюк (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
5. Олександр Деменко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /бальний танець /соло/ (8-10 років)
1. Анна Дюрдь (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /бальний танець /колективи/ (11-14 років)
1. Спортивно-танцювальний клуб «Грація» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Хореографія» /бальний танець /колективи/ (15-18 років)
1. Клуб спортивного танцю «Акцент» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /бальний танець /колективи/ (змішана вікова категорія)
1. Спортивно-танцювальний клуб «Грація» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце

Номінація «Хореографія» /народний танець /соло/ (19-25 років)
1. Карина Берьозко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Хореографія» /народний танець /колективи/ (8-10 років)
1. Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Дитинства світ» (м.Київ) - 3 місце
2. Дитячий зразковий ансамбль народного танцю «Квіти України» (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /народний танець /колективи/ (11-14 років)
1. Зразковий хореографічний ансамбль «Забава» (м.Гребінка, Полтавська обл.) - 3 місце
2. Хореографічний колектив «Імпульс» (смт.Талалаївка, Чернігівська обл.) - 3 місце
3. Дитячий зразковий ансамбль народного танцю «Квіти України» (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 3 місце
4. Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Дитинства світ» (м.Київ) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /народний танець/колективи/ (15-18 років)
1. Дитячий зразковий ансамбль народного танцю «Квіти України» (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Танцювальний колектив «Феєрія» (с.Яблунівка, Чернігівська обл.) - 3 місце
3. Хореографічний колектив «Intro Dance» (м.Прилуки) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /народний танець /колективи/ (змішана вікова категорія)
1. Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Дитинства світ» (м.Київ) - 1 місце

Номінація «Хореографія» /естрадний танець/ соло/ (8-10 років)
1. Анна Твердохліб (м. Київ) - 2 місце
2. Софія Нанівська (м. Київ) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /естрадний танець/ соло/ (11-14 років)
1. Анастасія Бевзюк (м. Київ) - 2 місце

Номінація «Хореографія» /естрадний танець/ соло/ (15-18 років)
1. Яна Корнеєва (м. Київ) - 2 місце

Номінація «Хореографія» /естрадний танець/ колективи/ (юніори)
1. Народний аматорський хореографічний колектив «Ярославна» (м.Бобровиця, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Колектив естрадного танцю «Мармеладка» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Народний аматорський театр хореографічних мініатюр «Апломб» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
4. Зразковий хореографічний колектив сучасного танцю «Fashion kids» (м.Київ) - 2 місце

Номінація «Хореографія» /естрадний танець/колективи/ (8-10 років)
1. Зразковий хореографічний колектив сучасного танцю «Fashion kids» (м.Київ) - 1 місце
2. Зразковий хореографічний колектив сучасного танцю «Fashion kids» (м.Київ) - 2 місце
3. Народний аматорський театр хореографічних мініатюр «Апломб» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Хореографія» /естрадний танець/колективи/ (11-14 років)
1. Зразковий хореографічний колектив сучасного танцю «Fashion kids» (м.Київ) - 1 місце
2. Народний аматорський театр хореографічних мініатюр «Апломб» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
3. Хореографічний колектив «Ladydance» (Прилуцький р-н.) - 3 місце
4. Хореографічний колектив «Імпульс» (смт.Талалаївка, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /естрадний танець/колективи/ (15-18 років)
1. Хореографічний колектив «Intro Dance» (м.Прилуки) - 1 місце

Номінація «Хореографія» /естрадний танець /колективи/ (змішана вікова категорія)
1. Зразковий хореографічний ансамбль «Забава» (м.Гребінка, Полтавська обл.) - 1 місце

Номінація «Хореографія» /сучасний танець /соло/ (8-10 років)
1. Анна Твердохліб (м.Київ) - 2 місце
2. Мрія Жоган (м.Київ) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /сучасний танець /соло/ (11-14 років)
1. Єлизавета Денищук (м.Київ) - 1 місце
2. Анастасія Гнилиця (м.Київ) - 2 місце
3. Віоллета Дивнич (м.Київ) - 2 місце
4. Анна Межуєва (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /сучасний танець /колективи/ (юніори)
1. Клуб спортивного танцю «Акцент» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце

Номінація «Хореографія» /сучасний танець /колективи/ (8-10 років)
1. Спортивно-танцювальний клуб «Грація» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
2. Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Дитинства світ» (м.Київ) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /сучасний танець /колективи/ (11-14 років)
1. Клуб спортивного танцю «Акцент» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Спортивно-танцювальний клуб «Грація» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Студія спортивного танцю «Покоління» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
4. Зразковий хореографічний колектив сучасного танцю «Fashion kids» (м.Київ) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /сучасний танець /колективи/ (15-18 років)
1. Зразковий хореографічний колектив сучасного танцю «Fashion kids» (тріо) (м.Київ) - 1 місце
2. Зразковий хореографічний колектив сучасного танцю «Fashion kids» (м.Київ) - 1 місце
3. Клуб спортивного танцю «Акцент» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
4. Клуб спортивного танцю «Акцент» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
5. Зразковий хореографічний колектив сучасного танцю «Fashion kids» (м.Київ) - 2 місце

Номінація «Хореографія» /сучасний танець /колективи/ (змішана вікова категорія)
1. Студія спортивного танцю «Покоління» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Циркове мистецтво» /соло/ (9-12 років)
1. Анна Куриленко (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце

Номінація «Оригінальний жанр» /колективи/ (15-18 років)
1. Хореографічний колектив «Intro Dance» (м.Прилуки) - 3 місце

Номінація «Інструментальний жанр» /колективи/ (9-14 років)
1. Jazz Band (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Проект «Восьма нота» (ансамбль домристів) (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
3. Проект «Восьма нота» (ансамбль гітаристів) (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
4. Ансамбль струнно-смичкових інструментів (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
5. Дует акордеоністів у складі: Максим Сиволап та Артем Тимощук (смт.Ладан, Прилуцький р-н., Чернігівська обл.) - 3 місце
6. Квартет у складі: Вадим Мозговий, Нікіта Калініченко, Кіріл Мусієнко, Кіріл Кулик (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
7. Дует бандуристів у складі: Юлія Алещенко, Анастасія Сікалова (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Інструментальний жанр» /колективи/ (15-18 років)
1. CheJazz (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Ансамбль ложкарів Засульського сільського Будинку культури (с.Засулля, Полтавська обл.) - 2 місце

Номінація «Інструментальний жанр» /колективи/ (15-18 років)
1. AdLibitum (м. Ромни, Сумська обл.) - 1 місце
2. Квінтет Прилуцької школи мистецтв (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Інструментальний жанр» /соло/ (9-14 років)
1. Данііл Кулій (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Кіріл Мусієнко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
3. Дмитро Кійко (м.Пирятин, Полтавська обл.) - 1 місце
4. Тетяна Бенеда (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
5. Андрей Лазарчук (г.Барановичи, Республика Беларусь) - 2 місце
6. Євген Приступа (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
7. Аліна Скиба (м.Пирятин, Полтавська обл.) - 2 місце
8. Александра Носсоль (г.Барановичи, Республика Беларусь) - 2 місце
9. Єлизавета Охріменко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
10. Анастасія Сікалова (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
11. Нікіта Каленіченко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
12. Максим Бондаренко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
13. Ольга Немідько (м.Пирятин, Полтавська обл.) - 3 місце
14. Андрій Косарига (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
15. Захар Кулішов (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
16. Вадим Мозговий (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Інструментальний жанр» /соло/ (15-18 років)
1. Богдана Гавриш (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Акустична музика» /колективи/
1. Re`Start (с.Самгородок, Вінницька обл.) - 2 місце

Номінація «РОК МУЗИКА» /колективи/
1. «Real Band» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Образотворче мистецтво» (6-10 років)
1. Владислава Баленко (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Ярослава Кільова - 1 місце
3. Анна Зленко (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
4. Ілля Рибалко (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
5. Поліна Костюченко (м. Чернігів) - 3 місце

Номінація «Образотворче мистецтво» (11-14 років)
1. Ростислав Хомич (м. Чернігів) - 1 місце
2. Марія Величко (м. Чернігів) - 2 місце
3. Роман Левченко (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
4. Вікторія Демченко (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Образотворче мистецтво» (15-18 років)
1. Олеся Озимай (м. Чернігів) - 1 місце

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» (6-10 років)
1. Даниїл Бурахович (м. Харків) - 1 місце
2. Оксана Самойленко ( м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
3 Ангеліна Бабарика (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» (11-14 років)
1. Ангеліна Подолей (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Валерія Ровна (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Ірина Зубарєва (м.Харків) - 3 місце
4. Дарина Цибуля (м. Чернігів) - 3 місце

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» (15-18 років)
1. Олександра Дягель (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 1 місце

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» (професіонали, без вікових обмежень)
1. Сергій Губар - 2 місце

Номінація «Мистецька надія» /образотворче та декоративно-прикладне мистецтво/
1. Наталія Губенко (м. Суми) - 1 місце
2. Лілія Чернякова (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Віталіна Ілляшенко (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
4. Олександра Чала (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
5. Юлія Кольченко (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Благодійна організація «Мистецькі барви» визначила володарів спеціальних нагород «За створення атмосфери незабутнього творчого свята».

Спеціальні нагороди

Александра Носсоль (г.Барановичи, Республика Беларусь) - «Золотий диск» від Благодійної організації «Мистецькі барви».
Ансамбль ложкарів Засульського сільського Будинку культури (с.Засулля, Полтавська обл.) - «Срібний диск» від Благодійної організації «Мистецькі барви».
Зразковий хореографічний колектив сучасного танцю «Fashion kids» (м.Київ) - «Бронзовий диск» від Благодійної організації «Мистецькі барви».

Володарями найвищих відзнак фестивалю Гран-прі стали найдостойніші учасники, що показали високий рівень виконавської майстерності.

ГРАН-ПРІ

Вероника Самускевич (г.Барановичи, Республика Беларусь) - ГРАН-ПРІ (серед солістів).
Дитячий зразковий ансамбль народного танцю «Квіти України» (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - ГРАН-ПРІ (серед колективів).

На гала-концерті переможці були нагороджені дипломами, цінними та пам’ятними подарунками та щирими оплесками глядачів.

підготувала Радаєва О.С.

Прочитано 315 раз

МБК Прилуки

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.

Розсилка сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте останні новини про наше життя і діяльність!

Ми не розсилаємо спам!