Середа, 24 Лютий 2021

Положення про фестиваль-конкурс «Свято танцю-2020»

Опублiковано: П'ятниця, 31 Січень 2020 12:14

Положення про Всеукраїнський відкритий хореографічний фестиваль-конкурс «Свято танцю»
25 квітня 2020 року, м.Прилуки

Присвячений до міжнародного Дня танцю.

Організаторами Всеукраїнського відкритого хореографічного фестивалю-конкурсу «Свято танцю» є: Прилуцький міський Будинок культури та благодійна організація «Мистецькі барви», за підтримки Прилуцької міської ради, відділу культури та туризму міської ради.

Загальні положення фестивалю

- Відкритий хореографічний фестиваль «СВЯТО ТАНЦЮ» проводиться з метою пізнання хореографічної культурної спадщини і досягнень регіонів України, встановлення дружніх контактів між творчими колективами, популяризації мистецтва танцю у молодіжному середовищі, удосконалення виконавської майстерності та підвищення художнього рівня аматорського мистецтва, обмін досвідом роботи керівників колективів та учасників фестивалю.

- Фестиваль-конкурс є пошуком нових форм та особливостей хореографічного жанру, де кожен учасник має змогу продемонструвати розмаїття творчих здобутків хореографічного мистецтва.

У фестивалі-конкурсі беруть участь

Танцювальні колективи навчальних закладів, національних меншин, студій та аматорські танцювальні колективи незалежно від відомчого підпорядкування

у таких номінаціях:

- «народний танець»,
- «класичний танець»,
- «стилізація танцю»,
- «сучасний танець»,
- «бальний танець»,
- «оригінальний жанр»;

вікові категорії:

• Дитяча категорія - від 4 до 6 років.
• 1 категорія - від 7 до 9 років.
• 2 категорія - від 10 до 13 років.
• 3 категорія - від 14 до 17 років.
• 4 категорія - від 18 до 21 років.
• 5 категорія - від 22 і вище.
• Змішана вікова категорія.

Умови фестивалю

Відкриття фестивалю-конкурсу 25 квітня 2020 року о 12:00 годині. Для участі у конкурсі учаснику необхідно надіслати заявку встановленого зразка. До заявки обов’язково додається ксерокопія свідоцтва про народження або 1 і 2 сторінок паспорта, ксерокопія ідентифікаційного коду. Кожен колектив, який бере участь у фестивальній програмі, готує 1 номер в одній номінації та віковій категорії тривалістю до 5 хв. Музичний супровід – фонограма на флешці.

Підготовку і проведення фестивалю здійснює оргкомітет, який визначає порядок виступу колективів.

Склад журі формується організаційним комітетом фестивалю-конкурсу і складається з компетентних та професійних діячів в області хореографії. Журі має виключне право прийняття рішень щодо нагородження переможців. Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає.

Фінансові умови фестивалю

Відрядження учасників на фестиваль-конкурс – за рахунок відряджуючих організацій. Благодійний внесок включає в себе проведення фестивальних заходів згідно плану. Для учасника (соліст, дует) внесок становить 200 грн. з чол.; для учасника (колектив більше 4-х чол.) - 150 грн. з чол.

Контакти

Заявки приймаються до 19 квітня 2020 року на адресу оргкомітету фестивалю-конкурсу: м.Прилуки, вул. Ю.Коптєва 28.
Тел. (04637) 3-02-60, 066 4452505, 063 4108955, 096 2550954 – Ярослава, 066 4095359 – Ірина.
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Подати заявку на участь

Прочитано 611 раз

МБК Прилуки

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.

Розсилка сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте останні новини про наше життя і діяльність!

Ми не розсилаємо спам!