П'ятниця, 23 Серпень 2019

Театр «Агній» на фестивалі «Сказочный город».10-19.08.2018 р.

Опублiковано: Понеділок, 03 Вересень 2018 20:15

Театр вогню та світла «Агній» прийняв участь у фестивалі «Сказочный город», який проходив 10-19 серпня 2018 р. в смт Черноморське під Одесою.

«Сказочный город» - це міжнародний фестиваль Саморозвитку і Творчості, Радості і Любові, Усвідомленості і Гармонії. Фестиваль душевного тепла і відкритості. З 2007 року було проведено понад 30 заходів - під Києвом, в Криму, в Харкові, під Одесою.

Фестиваль є унікальною можливістю для людей, незалежно від віку, досвіду і підготовки, знайти себе у творчості, спілкуванні, здоровому і позитивному образі життя. Це об'єднання фізичного, соціального і духовного розвитку людини. Це фестиваль практичних занять. Багато цікавих творчих людей збираються, щоб поділитися досвідом, знаннями, навичками, вміннями, познайомитися, просто поспілкуватися, знайти собі друзів, коханих, нові смисли життя, повеселитися... В результаті на фестивалі створюється атмосфера відкритості, радості, тепла, дружби, взаєморозуміння...

Прочитано 182 раз

Відео до публікації

МБК Прилуки

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.

Розсилка сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте останні новини про наше життя і діяльність!

Ми не розсилаємо спам!