Середа, 23 Жовтень 2019

Свято танцю-2019

Опублiковано: Вівторок, 07 Травень 2019 08:31

Маленькі і дорослі, усміхнені і серйозні, але всі, без виключення, граційні, налаштовані на перемогу і напрочуд талановиті. 4 травня 2019 року Прилуцький міський Будинок культури зібрав на своїй сцені танцювальні колективи та солістів в рамках Всеукраїнського відкритого хореографічного фестивалю-конкурсу «Свято танцю», присвяченого Міжнародному Дню танцю.

Фестиваль-конкурс проводиться з метою пізнання хореографічної культурної спадщини і досягнень регіонів України, встановлення дружніх контактів між творчими колективами, популяризації мистецтва танцю у молодіжному середовищі, удосконалення виконавської майстерності та підвищення художнього рівня аматорського мистецтва, обміну досвідом роботи керівників колективів та учасників.

Учасників фестивалю очолювало висококваліфіковане журі:

- головний балетмейстер Чернігівського академічного народного хору, голова національної спілки хореографів України Чернігівської області, голова журі Віктор Войненко;
- випускник Національної Київської академії керівних кадрів культури і мистецтв, провідний артист балету Чернігівського академічного хору Іван Кузьменко;
- майстер спорту, артист сучасної хореографії, призер міжнародних змагань по бальним танцям Максим Арсірій.

Лауреатами цьогорічного Всеукраїнського відкритого хореографічного фестивалю-конкурсу «Свято танцю» стали:

Номінація «Cучасний танець» (4-6 років)

1. Колектив естрадного танцю «Мармеладка» (м.Прилуки) – 1 місце
2. Зразковий художній колектив «ДАНС КЛАС» (м.Прилуки) – 2 місце

Номінація «Cучасний танець» (7-9 років)

1. Ансамбль народного танцю «Пролісок» (м.Прилуки) – 1 місце
2. Клуб спортивного танцю «Акцент» (м.Прилуки) – 2 місце
3. Ансамбль естрадного танцю «Канон» (м.Прилуки) – 2 місце
4. Народний театр хореографічної мініатюри «Апломб» (м.Прилуки) – 2 місце
5. Колектив естрадного танцю «Мармеладка» (м.Прилуки) – 3 місце
6. Хореографічний колектив «Барбарики» (смт.Варва) – 3 місце
7. Танцювальний колектив «Краплинки» (смт.Срібне) – 3 місце

Номінація «Cучасний танець» (10-13 років)

1. Клуб спортивного танцю «Акцент» (м.Прилуки) – 1 місце
2. Ансамбль народного танцю «Пролісок» (м.Прилуки) – 1 місце
3. Колектив естрадного танцю «Мармеладка» (м.Прилуки) – 2 місце
4. Зразковий художній колектив «ДАНС КЛАС» (м.Прилуки) – 2 місце
5. Ансамбль естрадного танцю «Канон» (м.Прилуки) – 3 місце
6. Народний театр хореографічної мініатюри «Апломб» (м.Прилуки) – 3 місце

Номінація «Cучасний танець» (14-17 років)

1. Клуб спортивного танцю «Акцент» (м.Прилуки) – 1 місце
2. Клуб спортивного танцю «Акцент» (м.Прилуки) – 1 місце
3. Клуб спортивного танцю «Акцент» (м.Прилуки) – 2 місце
4. Хореографічний колектив «Браво» (м.Прилуки) – 3 місце

Номінація «Cучасний танець» (змішана вікова категорія)

1. Клуб спортивного танцю «Акцент» (м.Прилуки) – 1 місце
2. Аматорський хореографічний колектив «Зоряночка» (с.Дроздівка) – 3 місце

Номінація «Cтилізований танець» (7-9 років)

1. Ансамбль народного танцю «Пролісок» (м.Прилуки) – 1 місце
2. Ансамбль народного танцю «Пролісок» (м.Прилуки) – 2 місце
3. Хореографічний колектив «Реверанс» (м.Ічня) – 2 місце
4. Зразковий художній колектив «ДАНС КЛАС» (м.Прилуки) – 2 місце
5. Танцювальний колектив «Краплинки» (смт.Срібне) – 3 місце

Номінація «Cтилізований танець» (10-13 років)

1. Ансамбль народного танцю «Пролісок» (м.Прилуки) – 1 місце

Номінація «Cтилізований танець» (змішана вікова категорія)

1. Зразковий художній колектив «ДАНС КЛАС» (м.Прилуки) – 1 місце
2. Ансамбль народного танцю «Пролісок» (м.Прилуки) – 2 місце
3. Аматорський хореографічний ансамбль «Зоряна» (с.Дроздівка) – 3 місце

Номінація «Народний танець» (7-9 років)

1. Хореографічний колектив «Прилучаночка» (м.Прилуки) – 2 місце
2. Танцювальний колектив «Краплинки» (смт.Срібне) – 2 місце
3. Хореографічний колектив «Елегія» (м.Прилуки) – 3 місце

Номінація «Народний танець» (10-13 років)

1. Хореографічний колектив «Прилучаночка» (м.Прилуки) – 1 місце
2. Хореографічний колектив «Прилучаночка» (м.Прилуки) – 2 місце
3. Хореографічний колектив «Надія» (м.Ічня) – 2 місце
4. Хореографічний колектив «Мальви» (м.Ічня) – 3 місце

Номінація «Народний танець» (14-17 років)

1. Хореографічний колектив «Прилучаночка» (м.Прилуки) – 1 місце

Номінація «Народний танець» (змішана вікова категорія)

1. Студія східного танцю «Маріам» (м.Прилуки) – 1 місце
2. Танцювальний колектив «Веселка» (смт.Срібне) – 2 місце

Номінація «Оригінальний жанр» (10-13 років)

1. Циркова студія «Удай» (м.Прилуки) – 1 місце
2. Циркова студія «Удай» (м.Прилуки) – 3 місце

Номінація «Оригінальний жанр» (14-17 років)

1. Циркова студія «Удай» (м.Прилуки) – 1 місце

Номінація «Оригінальний жанр» (змішана вікова категорія)

1. Циркова студія «Удай» (м.Прилуки) – 1 місце

Підготувала Ольга Радаєва,
організатор культурно-дозвіллєвої діяльності
Прилуцького міського Будинку культури

Прочитано 60 раз

Фото до публікації

МБК Прилуки

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.

Розсилка сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте останні новини про наше життя і діяльність!

Ми не розсилаємо спам!