П'ятниця, 19 Квітень 2019

Положення «Свято танцю»

Опублiковано: Субота, 16 Березень 2019 17:58

Положення про Всеукраїнський відкритий хореографічний фестиваль-конкурс «Свято танцю»
4 травня 2019 року, м.Прилуки

Присвячений Міжнародному Дню танцю.

Організаторами Всеукраїнського відкритого хореографічного фестивалю-конкурсу «Свято танцю» є: Прилуцька міська рада, відділ культури та туризму міської ради,міський Будинок культури.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ

Відкритий хореографічний фестиваль «Свято танцю» проводиться з пізнання хореографічної культурної спадщини і досягнень регіонів України, встановлення дружніх контактів між творчими колективами, популяризація мистецтва танцю у молодіжному середовищі, удосконалення виконавської майстерності та підвищення художнього рівня аматорського мистецтва, обмін досвідом роботи керівників колективів та учасників фестивалю.

Фестиваль-конкурс є пошуком нових форм та особливостей хореографічного жанру, де кожен учасник має змогу продемонструвати розмаїття творчих здобутків хореографічного мистецтва.

В конкурсі беруть участь:

Танцювальні колективи навчальних закладів, національних меншин, студій, аматорські танцювальні колективи незалежно від відомчого підпорядкування.

В таких номінаціях:

- «народний танець»
- «класичний танець»
- «стилізація танцю»
- «сучасний танець»
- «бальний танець »
- «оригінальний жанр»

Вікові категорії:

Дитяча категорія - від 4 до 6 років.
1 категорія - від 7 до 9 років.
2 категорія - від 10 до 13 років.
3 категорія - від 14 до 17 років.
4 категорія - від 18 до 21 років.
5 категорія - від 22 і вище.
Змішана вікова категорія.

Умови фестивалю:

Фестиваль проводиться 4 травня 2019 р. о 12.00 год. Для участі у конкурсі учаснику необхідно надіслати заявку встановленого зразка. До заявки обов’язково додається ксерокопія свідоцтва про народження або 1 і 2 сторінок паспорта, ксерокопія ідентифікаційного коду.

Кожен колектив, який бере участь у фестивальній програмі, готує 1 номер. в одній номінації та віковій категорії тривалістю до 5 хв. Музичний супровід – фонограма на флешці. Підготовку і проведення фестивалю здійснює оргкомітет, який визначаєпорядок виступу колективів.

Склад журі формується Організаційним комітетом фестивалю-конкурсу і складається з компетентних та професійних діячів в хореографії. Журі має виключне право прийняття рішень щодо нагородження переможців. Рішення Журі є остаточним і перегляду не підлягає.

Фінансові умови фестивалю:

Участь у фестивалі є платною.Витрати на відрядження колективів: за рахунок організацій, що направляють.
Організаційних внесків таорганізацій, меценатів, інших джерел, не заборонених чинним законодавством.
Організаційний внесок на фестиваль складає 100 грн. (сто) з учасника колективу.

Оплата здійснюється:

- по перерахунку (не пізніше як за три дні до початку ) на рахунок р/р 31559284138694 в ПУ ДКСУ Чернігівської обл.; МФО 853592; код ЄДРПОУ 05530056; Прилуцькій міський Будинок культури(вказувати від кого).
Учасники конкурсу нагороджуються дипломами та сувенірами.
Проїзд учасників на фестиваль - за рахунок установи, що їх відряджає.

Контакти

Заявки на участь у фестивалі подавати до 15 квітня 2019 року на адресу оргкомітету фестивалю: м.Прилуки, вул. Ю.Коптєва 28.

Тел. (04637) 3-02-60, 0664452505, 0634108955, 0962550954 - Ярослава, 0664095359 - Ірина. Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Подати заявку

Прочитано 108 раз

МБК Прилуки

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.

Розсилка сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте останні новини про наше життя і діяльність!

Ми не розсилаємо спам!