П'ятниця, 13 Грудень 2019

Прес-релiз «Мистецькi Барви-2019»

Опублiковано: Середа, 20 Лютий 2019 23:32

Фестиваль знову збирає друзів…

З 7 по 10 лютого 2019 року в місті Прилуки пройшов ХVІІІ Міжнародний молодіжний фестиваль-конкурс «Мистецькі барви».
На ХVІІІ Міжнародний молодіжний фестиваль-конкурс «Мистецькі барви» зібралося близько 700 конкурсантів з різних куточків України та зарубіжжя.

Учасників фестивалю очолювало висококваліфіковане міжнародне журі з України та Республіки Білорусь:

- засновник та директор Міжнародного молодіжного фестивалю «Мистецькі барви» Олександр Дубовик;

- співзасновник Благодійної організації «Мистецькі барви», начальник відділу культури і туризму Прилуцької міської ради Катерина Мовчан;
- директор Прилуцького краєзнавчого музею ім. Василя Маслова Тетяна Зоць;
- художник, учасник всеукраїнських виставок, автор ілюстрацій до дитячих книг Степан Вербещук;
- художник, майстер образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, викладач Ніжинського коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької Євгенія Липовецька;
- викладач Ніжинського коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької, майстер декоративно- прикладного мистецтва Юрій Ващенко;
- викладач естрадного вокалу вищої категорії дитячої музичної школи мистецтв м. Барановичи, Бреської обл., республіка Білорусь Ольга Болбат;
- завідувач кафедри інструментально-виконавської підготовки Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя, професор, народний артист України Микола Шумський;
- викладач естрадного співу Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, співачка, актриса, заслужена артистка АР Крим, заслужена артистка України Ленара Османова;
- Народний артист України, співак, композитор Анатолій Матвійчук;
- Кандитат педагогічних наук, доцент кафедри музичної педагогіки та хореографії Ніжинського державного університету Олександр Пархоменко;
- член хореографічної спілки України, керівник хореографічної майстерні
« Мальва», м. Бровари Оксана Круковська;
- Магістр хореографії, каскадер, завідувач кафедри хореографії Київського хореографічного коледжу, хореограф-балетмейстер Національного цирку України Ольга Каплун;
- завідувач відділу естрадного співу, викладач вищої категорії Чернігівського музичного училища ім. Л.М. Ревуцького, солістка Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних сил України, автор-виконавець, народна артистка України, голова журі Марина Гончаренко.

Організатори фестивалю завдячують всім, хто підтримує дитячу творчість, хто не зраджує своїм принципам і ось вже вісімнадцять років поряд з фестивалем «Мистецькі барви»:

- Прилуцькій міській раді в особі міського голови Ольги Попенко;
- Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігів-ської облдержадміністрації;
- Благодійній організації «Мистецькі барви»;
- шоу –агенції «PROсвято».

Лауреати фестивалю:

Номінація «Народний вокал» /колективи/ (до 8 років)
1. Вокальне тріо «Перлина» (Полтавська обл.) - 2 місце

Номінація «Народний вокал» /соло/ (13-15 років)
1. Євглевська Анастасія (с.Обичів, Прилуцький р-н., Чернігівська обл. - 2 місце

Номінація «Народний вокал» /соло/ (16-18 років)
1. Голуб Євгенія (с.Дмитрівка, Прилуцький р-н., Чернігівська обл.) - 1 місце

Номінація «Народний вокал» /колективи/ (вікова категорія професіонали, без вікових обмежень)
1. Родинний дует: Інна Рубан-Оленіч, Валентина Рубан (с.Гнідинці, Варвиинський р-н., Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Народний аматорський фольклорний колектив «Надвечір’я» (с.Великі Бубни., Сумська обл.) -2 місце

Номінація «Авторська пісня» /соло/
1. Крістіна Шубна (м.Ромни, Сумська обл.) - 1 місце
2. Сергій Литвиненко (смт.Ладан, Чернігівська обл.) - 1 місце
3. Олексій Пугач (с.Самгородок, Козятинський р-н, Вінницька обл.) - 2 місце
4. Інна Рубан-Оленіч (с.Гнідинці, Варвинський р-н., Чернігівська обл.) - 2 місце
5. Олександр Скудря - 3 місце

Номінація «Академічний вокал» /соло/ (до 8 років)
1. Анна Тертишник (смт.Ладан, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Академічний вокал» /соло/ (9-12 років)
1. Ліна Овчаренко (м.Прилуки) - 1 місце
2. Аміна Стеценко (м.Прилуки) - 2 місце

Номінація «Академічний вокал» /соло/ (13-15 років)
1. Анастасія Охтеменко (м.Ромни, Сумська обл.) - 3 місце

Номінація «Академічний вокал» /соло/ (16-18 років)
1. Галина Зязюн (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 1 місце

Номінація «Академічний вокал» /соло/ (19-25 років)
1. Анастасія Терещенко (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Дмитро Бутрей (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Анастасія Люлько (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Академічний вокал» /соло/ (професіонали, без вікових обмежень)
1. Любов Пархоменко (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Ванг Джібіг (Китай) - 2 місце

Номінація «Академічний вокал» /колективи/ (професіонали, без вікових обмежень)
1. Вокальне жіноче тріо «Мальви» (м.Гребінка, Полтавська обл.) - 2 місце

Номінація «Естрадний вокал» /соло/ (юніори)
1. Єрмоленко Анна (м.Бахмач, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Влада Защита (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Іванна Телеш (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
4. Шепель Катерина (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
5. Павло Коваленко (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 3 місце
6. Вероника Самбук (г.Калинковичи, Гомельская обл., Беларусь) - 3 місце

Номінація «Естрадний вокал» /соло/ (9-12 років)
1. Кристина Жура (г.Калинковичи, Гомельская обл., Беларусь) - 1 місце
2. Александра Носсоль (г.Барановичи, Брестская обл., Беларусь) - 2 місце
3. Лілія Мірошниченко (м.Харків) - 2 місце
4. Назар Петрусенко (м.Лубни, Полтавська обл.) - 2 місце
5. Дар’я Запорожець (м.Лубни, Полтавська обл.) - 2 місце
6. Мовчан Дмитро (м.Бахмач, Чернігівська обл.) - 3 місце
7. Таміла Нечаєва (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
8. Марія Черноус (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
9. Каріна Комісарчук (смт.Ладан, Чернігівська обл.) - 3 місце
10. Зінченко Юлія (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Естрадний вокал» /соло/ (13-15 років)
1. Высоцкая Вероника (г.Калинковичи, Гомельска обл., Беларусь) - 1 місце
2. Роман Стукало (м.Ромни, Сумська обл.) - 1 місце
3. Дмитрий Салтан (г.Калинковичи, Гомельская обл., Беларусь) - 2 місце
4. Іванченко Аліна (м.Ромни, Сумська обл.) - 2 місце
5. Денис Курдась (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
6. Яна Лисенко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
7. Данило Щетінін (с.Самгородок, Вінницька обл.) - 3 місце

Номінація «Естрадний вокал» /соло/ (16-18 років)
1. Мусієнко Аліна (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Лукасевич Євгенія (м.Козятин, Вінницька обл.) - 2 місце
3. Валерія Мельник (с.Яблунівка) - 3 місце

Номінація «Естрадний вокал» /соло/ (19-25 років)
1. Юлія Гадючка (м.Суми) - 1 місце
2. Вікторія Матієнко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Естрадний вокал» /соло/ (професіонали, без вікових обмежень)
1. Іванченко Марина (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Невениця Юлія (м.Харків) - 2 місце

Номінація «Естрадний вокал» /колектив/ (юніори)
1. Вокальний ансамбль «Зіронька» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Вокальний ансамбль «Апельсин» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Вокальний ансамбль «Соняшник» (м.Пирятин, Полтавська обл.) - 3 місце
4. Ансамбль «Співаночки» (м.Прилуки,Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Естрадний вокал» /колектив/ (9-12 років)
1. Вокальний ансамбль «Дивоцвіт» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Дитячий вокальний ансамбль «Сузір’я» (м.Бахмач, Чернігівська обл.) - 1 місце
3. Вокальний ансамбль «Соняшник» (м.Пирятин, Полтавська обл.) - 2 місце

Номінація «Естрадний вокал» /колектив/ (13-15 років)
1. Дитячий театр естрадної пісні «VIVAT» (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Вокальний дует «VonaVin» (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Естрадний вокал» /колектив/ (19-25 років)
1. Проект «RED LIPS» (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 1 місце

Номінація «Естрадний вокал» /колектив/ (19-25 років)
1. ВІА «Restart» (с.Самгородок, Вінницька обл.) - 1 місце
2. ВІА «МІХ» (м.Ромни, Сумська обл.) - 2 місце

Номінація «Мистецька надія» /Декоративно-прикладне та образотворче мистецтво/
1. Оніщенко Богдан (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Силенок Валерія (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Ломакіна Анна (м.Чернігів) - 2 місце
4. Вихор Іван (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Мистецька надія»
1. Тарасевич Сергій (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Овадюк Олександр (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
3. Забільський Андрій (м.Пирятин, Полтавська обл.) - 2 місце
4. Вусата Ярослава (м.Бердичів, Житомирська обл.) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /бальний танець /колективи/ (11-14 років)
1. Клуб спортивного танцю «Акцент» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Спортивно-танцювальний клуб «Грація» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Хореографія» /бальний танець /колективи/ (змішана вікова категорія)
1. Клуб спортивного танцю «Акцент» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце

Номінація «Хореографія» /народний танець /колективи/ (8-10 років)
1. Народний аматорський хореографічний колектив «Пролісок» (м.Заводське, Полтавська обл.) - 3 місце
2. Студія східного танцю «Маріам» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /народний танець /колективи/ (11-14 років)
1. Хореографічний колектив «Артес» (с.Великі Бубни, Роменський р-н., Сумська обл.) - 1 місце
2. Хореографічний колектив «Браво» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /народний танець/колективи/ (15-18 років)
1. Танцювальний колектив «Феєрія» (с.Яблунівка, Чернігівська обл.) - 2 місце
2. Дитячий хореографічний колектив «Надія» (с.Салтикова Дівиця, Куливський р-н., Чернігівська обл.) - 3 місце
3. Хореографічний колектив «BRILLIANT» (м.Лубни, Полтавська обл.) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /народний танець/колективи/ (змішана вікова категорія)
1. Народний аматорський хореографічний колектив «Ярославна» (м.Бобровиця, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Аматорський хореографічний ансамбль «Зоряна» (с.Дроздівка, Куликівського р-н., Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Танцювальний колектив «Грація» (с.Богданівка, Прилуцький р-н.) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /естрадний танець/ колективи/ (до 7 років)
1. Колектив естрадного танцю «Мармеладка» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
2. Народний аматорський театр хореографічних мініатюр «Апломб» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /естрадний танець/колективи/ (8-10 років)
1. Народний аматорський театр хореографічних мініатюр «Апломб» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Хореографічний колектив «Парадокс» (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Колектив естрадного танцю «Мармеладка» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
4. Колектив «Steep Dance» (м.Лубни, Полтавська обл.) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /естрадний танець/колективи/ (11-14 років)
1. Хореографічний колектив “ Імпульс» (смт.Талалаївка, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Народний аматорський театр хореографічних мініатюр «Апломб» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
3. Хореографічний колектив «Самоцвіт» (м.Лубни, Полтавська обл.) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /естрадний танець/колективи/ (вікова категорія професіонали, без вікових обмежень)
1. Народний аматорський театр хореографічних мініатюр «Апломб» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце

Номінація «Хореографія» /естрадний танець /колективи/ (змішана вікова категорія)
1. Хореографічний колектив «Самоцвіт» (м.Лубни, Полтавська обл.) - 2 місце
2. Хореографічний колектив «Brilliant» (м.Лубни, Полтавська обл.) - 2 місце

Номінація «Хореографія» /сучасний танець /соло/ (8-10 років)
1. Домініка Мельничук (м.Чернігів) - 2 місце

Номінація «Хореографія» /сучасний танець /соло/ (11-14 років)
1. Єлизавета Рожко (м.Прилуки) - 1 місце
2. Карина Гришко (м.Прилуки) - 2 місце

Номінація «Хореографія» /сучасний танець /колективи/ (8-10 років)
1. Клуб спортивного танцю «Акцент» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
2. Спортивно-танцювальний клуб «Грація» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /сучасний танець /колективи/ (11-14 років)
1. Клуб спортивного танцю «Акцент» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /сучасний танець /колективи/ (15-18 років)
1. Клуб спортивного танцю «Акцент» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце

Номінація «Циркове мистецтво» /соло/ (до 8 років)
1. Анна Куриленко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце

Номінація «Циркове мистецтво» /колективи/ (9-12 років)
1. Лукумська Вікторія та Журавель Софія (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Інструментальний жанр» /колективи/ (до 8 років)
1. Дует акордеоністів «AnGe» (Полтавська обл) - 1 місце
2. Фортепіанний дует «TUTTI FRUTTI» (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Інструментальний жанр» /колективи/ (9-14 років)
1. Джаз бенд (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Анастасія та Софія Петренко (м.Пирятин, Полтавська обл.) - 2 місце
3. Тріо домристів (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
4. Квартет домристів (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
5. Дует баяністів Прилуцької ДМШ (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
6. Дует піаністів у складі: Ірини Андрієнко та Василя Огієнка (смт.Ладан, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Інструментальний жанр» /соло/ (до 8 років)
1. Рубець Маргарита (м.Чернігів) - 1 місце
2. Разон Владислав (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Інструментальний жанр» /соло/ (9-14 років)
1. Сергій Моринець (смт.Талалаївка, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Александра Носсоль (г.Барановичи, Брестская обл., Беларусь) - 1 місце
3. Тетяна Бенеда (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
4. Роман Вашека (м.Чернігів) - 2 місце
5. Анна Ченторог (м. Ніжин, Чернігівська обл.) - 2 місце
6. Денис Барчук (м.Лохвиця, Полтавська обл.) - 2 місце
7. Єлизавета Охріменко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
8. Павло Зікратий (смт.Талалаївка, Чернігівська обл.) - 2 місце
9. Артем Тимощук (смт.Ладан, Чернігівська обл.) - 2 місце
10. Нікіта Каленіченко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
11. Андрій Мізікін (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
12. Надія Гарбуз (м.Ічня, Чернігівська обл.) - 3 місце
13. Софія Бощенко (м.Гребінка, Полтавська обл.) - 3 місце
14. Ігор Трофимчук (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
15. Вадим Мозговий (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
16. Дар’я Лихо (смт.Талалаївка, Чернігівська обл.) - 3 місце
17. Дарія Залевська (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
18. Андрій Косарига (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Інструментальний жанр» /соло/ (15-18 років)
1. Олександр Згода (м.Ічня, Чернігівська обл.) - 2 місце
2. Анастасія Старостенко (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Інструментальний жанр» /соло/ (19-25 років)
1. Роман Гречин (м. Ніжин, Чернігівська обл.) - 1 місце

Номінація «Інструментальний жанр» /соло/ (професіонали, без вікових обмежень)
1. Ірина Сушко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце

Номінація «РОК МУЗИКА» /колективи/
1. Гурт «Сингулярність» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
2. «Міст Мірабо» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. «Гранули світла» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Образотворче мистецтво» (6-10 років)
1. Хомич Ростислав - 1 місце
2. Будась Дар’я - 2 місце
3. Каріна Харченко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
4. Валерія Мохнач (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
5. Арсеній Шаповал (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
6. Баленко Владислава (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Образотворче мистецтво» (11-14 років)
1. Анастасія Гіжун (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Анна Сухоносова (м.Гребінка, Полтавська обл.) - 2 місце
3. Марія Барнаш (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
4 Кіра Опанасенко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
5. Вікторія Демченко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Образотворче мистецтво» (15-18 років)
1. Ірина Зозуля (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Образотворче мистецтво» (професіонали, без вікових обмежень)
1. Олена Чайка (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
2. Калашнікова Ольга - 3 місце

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» (6-10 років)
1. Діана Коврі (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Матвій Шульга (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Анастасія Бодько (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
4. Олександр Білявський (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
5. Євгенія Оніщук (м.Бердичів) - 3 місце
6. Марія Ярмак (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
7. Маргарита Горбач - 3 місце

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» (11-14 років)
1. Палажченко Дмитро - 1 місце
2. Дуюнович Олександра (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Дарина Мирвода (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
4. Вячеслав Семічев (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
5. Вікторія Казаченко (м.Бердичів) - 3 місце
6. Ольга Харченко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
7. Злата Коваленко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
8. Назар Сом (м. Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
9. Анастасія Ранська (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
10. Альона Гриценко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» (15-18 років)
1. Дмитро Назаренко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Березенець Лілія - 2 місце
3. Тетяна Яременко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
4 Катерина Нестеренко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
5 Дарія Путінцева (м. Сміла) - 3 місце

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» (професіонали, без вікових обмежень)
1. Полупан Ольга (м.Старокостянтинів, Хмельницька обл.) - 1 місце
2. Наталія Авраменко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Мистецька надія» /Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво/
1. Богдан Оніщенко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Валерія Правдивець (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Валерія Силенок (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
4. Валерія Марйоха (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Благодійна організація «Мистецькі барви» визначила володарів спеціальних нагород «За створення атмосфери незабутнього творчого свята»

Спеціальні нагороди
Любов Пархоменко (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - «Золотий диск» від Благодійної організації «Мистецькі барви»
Сергій Литвиненко (смт.Ладан, Чернігівська обл.) - «Срібний диск» від Благодійної організації «Мистецькі барви»
Дитячий театр естрадної пісні «VIVAT» (м. Ніжин, Чернігівська обл.) - «Бронзовий диск» від Благодійної організації «Мистецькі барви»

Володарями найвищих відзнак фестивалю Гран-прі стали найдостойніші учасники, що показали високий рівень виконавської майстерності.

ГРАН-ПРІ
Сергій Гладарьов (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - ГРАН-ПРІ (серед солістів)
Зразкова вокальна студія «Натхнення» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - ГРАН-ПРІ (серед колективів)

На гала-концерті переможці були нагороджені дипломами, цінними та пам’ятними подарунками та щирими оплесками глядачів.

підготувала Радаєва О.С.

Прочитано 371 раз

Відео до публікації

МБК Прилуки

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.

Розсилка сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте останні новини про наше життя і діяльність!

Ми не розсилаємо спам!