Вівторок, 13 Квітень 2021

Прес-реліз «Мистецькі барви – 2021»

Опублiковано: Вівторок, 16 Лютий 2021 14:09

Фестиваль знову збирає друзів…

В місті Прилуки пройшов ХX Міжнародний молодіжний телевізійний фестиваль-конкурс «Мистецькі барви – 2021», який проводився у 2 етапи: 1) онлайн-відбір; 2) зйомки гала-концерту за участі лауреатів ХX Міжнародного молодіжного телевізійного фестивалю-конкурсу «Мистецькі барви – 2021», трансляція якого буде здійснюватися на ТБ «ПРИЛУКИ» (в межах 3-х областей України) та на офіційних сторінках Прилуцького міського Будинку культури у соціальних мережах.


Цього року «Мистецькі барви» вкотре підтвердили статус Міжнародного фестивалю, адже географія охоплює 10 областей України: Донецька, Тернопільська, Сумська, Дніпропетровська, Вінницька, Полтавська, Чернігівська, Київська, Одеська, Харківська та Республіка Білорусь (Брестська область).

Учасників фестивалю оцінює висококваліфіковане журі:

• Директор Міжнародного молодіжного фестивалю-конкурсу «Мистецькі барви» Олександр Дубовик;
• Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичної педагогіки та хореографії Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександр Пархоменко;
• Співачка, актриса, Заслужена артистка України Ленара Османова;
• Начальник відділу культури та туризму Прилуцької міської ради Катерина Мовчан;
• Професор, Народний артист України Микола Шумський;
• Член Національної спілки художників України Євгенія Липовецька;
• Директор Прилуцького краєзнавчого музею ім. В.І. Маслова Тетяна Зоць.

Організатори фестивалю завдячують всім, хто підтримує дитячу творчість, хто не зраджує своїм принципам і ось вже дев’ятнадцять років поряд з фестивалем «Мистецькі барви»:

- Прилуцькій міській раді в особі міського голови Ольги Попенко;
- Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації;
- Благодійній організації «Мистецькі барви»;
- шоу-агенції «PRO свято».

Лауреати фестивалю:

Номінація «Народний вокал» /соло/ (9-12 років)
1. Курильчук Дарина (м.Лубни) - 2 місце

Номінація «Народний вокал» /соло/ (13-15 років)
1. Анастасія Рой (м.Ромни, Сумська обл.) - 2 місце

Номінація «Народний вокал» /колективи/ (16-18 років)
1. Театр пісні «Забава» (м.Чернігів) - 1 місце

Номінація «Авторська пісня»
1. Кириленко Вероніка (м.Чернігів) - 1 місце
2. Овадюк Олександр (м.Прилуки) - 2 місце

Номінація «Академічний вокал» /соло/ (юніори)
1. Свідко Артем (м.Чернігів) - 3 місце
2. Зінченко Юлія (м.Прилуки) - 3 місце

Номінація «Академічний вокал» /соло/ (9-12 років)
1. Тимошенко Єлизавета (м.Чернігів) - 1 місце
2. Кучеренко Софія (смт.Ладан) - 2 місце
3. Тихановська Богдана (м.Прилуки) - 2 місце
4. Шматко Анна (м.Чернігів) - 3 місце
5. Кунгурова Софія (м.Прилуки) - 3 місце
6. Черненко Марина (м.Чернігів) - 3 місце

Номінація «Академічний вокал» /соло/ (13-15 років)
1. Ліна Овчаренко (м.Прилуки) - 1 місце
2. Буряк Даніїл (м.Чернігів) - 2 місце
3. Чуб Софія (м.Чернігів) - 2 місце
4. Левандовська Софія (м.Чернігів) - 3 місце

Номінація «Академічний вокал» /соло/ (16-18 років)
1. Дзюба Аліна (м.Ніжин) - 1 місце

Номінація «Академічний вокал» /соло/ (19-25 років)
1. Люлько Анастасія (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Сукачова Світлана(м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Даценко Наталія (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Академічний вокал» /колективи/ (9-12 років)
1. Вокальний ансамбль «Гармонія» (смт.Ладан, Прилуцький р-н., Черінгівська обл.) - 2 місце

Номінація «Естрадний вокал» /соло/ (юніори)
1. Рапортиренко Софія (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Влада Табола (м.Барановичи, Брестська обл., Беларусь) - 2 місце
3. Петрова Ганна (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Естрадний вокал» /соло/ (9-12 років)
1. Котляр Поліна (м.Чернігів) - 1 місце
2. Аміна Стеценко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Кострова Віра (м.Київ) - 2 місце
4. Вероніка Кириленко (м.Чернігів) - 2 місце
5. Александр Арцименя (м.Барановичи, Брестська обл., Беларусь) - 2 місце
6. Черноус Марія (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
7. Шепель Катерина (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
8. Пугач Мілана (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
9. Иван Чудук (м.Барановичи, Брестська обл., Беларусь) - 3 місце
10. Телеш Іванна (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Естрадний вокал» /соло/ (13-15 років)
1. Вікторія Журавльова (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Зленко Вікторія (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
3. Аліна Іванченко (м.Ромни, Сумська обл.) - 1 місце
4. Радміла Даниленко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
5. Сєнтєрєва Каміла (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
6. Пономаренко Юлія (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
7. Третяк Дана (м.Дружківка, Донецька обл.) - 3 місце
8. Перепелиця Павло (м.Лубни) - 3 місце
9. Овчаренко Ліна (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
10. Шурло Анастасія (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
11. Шрам Юлія (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
12. Дейнека Віолетта (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
13. Юрченко Єлизавета (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Естрадний вокал» /соло/ (16-18 років)
1. Морозов Микола (м.Чернігів) - 1 місце
2. Анна Ніколаєнко (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Анастасія Ващенко (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 2 місце
4. Вовк Євген (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
5. Катерина Савченко (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 3 місце
6. Марина Денисенко (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 3 місце
7. Єлизавета Кендзерська (м.Чернігів) - 3 місце

Номінація «Естрадний вокал» /соло/ (19-25 років)
1. Ірина Кондратенко (смт.Талалаївка) - 2 місце
2. Москаленко Альона (м.Чернігів) - 3 місце
3. Зеленська Марина (смт.Куликівка) - 3 місце

Номінація «Естрадний вока» /соло/ (професіонали)
1. Наталія Полторак (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Пономаренко Тетяна (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Вертебна Світлана (м.Чернігів) - 2 місце
4. Єсип Євгенія (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
5. Ричик Олександра (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Естрадний вокал» /колектив/ (9-12 років)
1. Дует у складі: Маргарити Трохименко та Олени Устименко (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Естрадний вокал» /колектив/ (16-18 років )
1. Дует “The Sinonyms” (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Гурт «Піснедари» (м.Прилуки) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /бальний танець /колективи/ (8-10 років)
1. Спортивно-танцювальний клуб «Грація» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Аматорський хореографічний ансамбль «Зоряна» (с.Дроздівка) - 3 місце

Номінація «Хореографія» /бальний танец/колективи/ (11-14 років)
1. Спортивно-танцювальний клуб «Грація» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Хореографія» /народний танець/колективи/ (15-18 років)
1. Зразковий ансамбль народного танцю «Пролісок» (м.Прилуки) - 1 місце
2. Зразковий ансамбль народного танцю «Іскорка» (м.Прилуки) - 2 місце

Номінація «Хореографія» /народний танець/колективи/ (змішана вікова категорія)
1. Аматорський хореографічний ансамбль «Зоряна» (с.Дроздівка) - 3 місце

Номінація «Хореографі» /естрадний танець/колективи/ (юніори)
1. Народний аматорський театр хореографічних мініатюр «Апломб» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце

Номінація «Хореографія» /естрадний танець/колективи/ (8-10 років)
1. Спортивно-танцювальний клуб «Грація» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце

Номінація «Хореографія» /естрадний танець/колективи/ (11-14 років)
1. Народний колектив естрадного танцю шоу-балет «Ярмарок» (м.Чернігів) - 1 місце
2. Спортивно-танцювальний клуб «Грація» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце

Номінація «Хореографія» /естрадний танець/колективи/ (15-18 років)
1. Народний колектив естрадного танцю шоу-балет «Ярмарок» (м.Чернігів) - 1 місце

Номінація «Хореографія» /естрадний танець /колективи/ (професіонали)
1. Народний аматорський театр хореографічних мініатюр «Апломб» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце

Номінація «Хореографія» /сучасний танець /колективи/ (11-14 років)
1. Спортивно-танцювальний клуб «Грація» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
2. Спортивно-танцювальний клуб «Грація» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Інструментальний жанр» /колективи/ (9-14 років)
1. Ансамбль домристів «Скерцо» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Проект «Восьма нота» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
3. Андрієнко Ірина та Огієнко Василь (смт.Ладан, Чернігівська обл.) - 2 місце
4. Дует у складі: Чалий Герман та Бенеда Тетяна (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
5. Тріо «Баян плюс» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Інструментальний жанр» /колективи/ (15-18 років)
1. Фортепіанний дует у складі: Донкоглова Феофіла та Донкоглова Кіра (м.Ізмаїл) - 1 місце

Номінація «Інструментальний жанр» /колективи/ (19-25 років)
1. Народний оркестр народних інструментів (м.Прилуки) - 1 місце
2. Народний аматорський естрадний оркестр (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце

Номінація «Інструментальний жанр» /соло/ (юніори)
1. Ростислав Леонов (м.Вишгород) - 1 місце
2. Липовецька Марта (м.Тернопіль) - 2 місце
3. Беркут Сефім (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
4. Софія Шавловська (м.Ізмаїл) - 2 місце
5. Гакман Анна (м.Ічня) - 3 місце

Номінація «Інструментальний жанр» /соло/ (9-14 років)
1. Іванова Євгенія (м.Чернігів) - 1 місце
2. Тепер Інеса (м.Тернопіль) - 1 місце
3. Тетяна Глушко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце
4. Константінова Діана (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
5. Щирба Софія (м.Тернопіль) - 2 місце
6. Бодько Артем (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
7. Федоренко Давид (м.Дніпро) - 2 місце
8. Донкоглова Анастасія (м.Ізмаїл) - 2 місце
9. Мозговий Вадим (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
10. Ращенко Олександр (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
11. Мартинова Діана (м.Тернопіль) - 3 місце
12. Софія Хвіст (м.Ічня) - 3 місце
13. Анжеліка Яценко (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
14. Мусієнко Кіріл (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
15. Середа Єва (м.Корюківка) - 3 місце
16. Котеленець Артем (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
17. Волощенко Ярослав (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
18. Ярмошенко Ігор (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце
19. Сидоренко Іван (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 3 місце

Номінація «Інструментальний жанр» /соло/ (15-18 років)
1. Ліхута Іван (м.Чернігів) - 1 місце

Номінація «Інструментальний жанр» /соло/ (професіонали)
1. Кендзерська Алла (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце

Номінація «РОК МУЗИКА» /колективи/
1. Народний аматорський гурт «Не ждали» (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 1 місце

Номінація «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» (6-10 років)
1. Гребенюк Ананстасія (м.Краматорськ) - 1 місце
2. Губарєва Катерина - 1 місце
3. Павлоцький Гліб - 1 місце
4. Шаповал Анна - 1 місце
5. Шпак Артем - 1 місце
6. Самойлова Анна (м.Краматорськ) - 2 місце
7. Єременко Софія (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - 2 місце
8. Шаповал Арсеній - 2 місце
9. Бєдік Каріна - 2 місце
10. Гмиря Олена - 2 місце
11. Немченко Вікторія - 2 місце
12. Гмиря Олена - 3 місце
13. Марйоха Валерія - 3 місце
14. Рябова Катерина - 3 місце

Номінація «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» (11-14 років)
1. Ровна Валерія (м.Прилуки) - 1 місце
2. Гуляницька Марія - 1 місце
3. Тесленко Тетяна - 1 місце
4. Маценко Кіра - 1 місце
5. Булдакова Анісія (м.Краматорськ) - 2 місце
6. Прядко Вероніка - 2 місце
7. Толмачова Поліна - 2 місце
8. Волкова Марія - 2 місце
9. Борисенко Ангеліна 2 місце
10. Тесленко Тетяна - 2 місце
11. Молокова Поліна - 2 місце
12. Пилипенко Артем - 2 місце
13. Маценко Кіра - 2 місце
14. Постол Катерина - 2 місце
15. Липовецька Єлизавета - 3 місце

Номінація «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» (15-18 років)
1. Онанко Максим - 1 місце
2. Савлученко Діана - 1 місце
3. Полив’ян Аскетрія - 1 місце
4. Канурна Рима - 2 місце
5. Бисько Світлана - 2 місце
6. Католик Владислава - 2 місце
7. Томілова Вероніка - 3 місце
8. Товстопята Анастасія - 3 місце
9. Ірха Ніна - 3 місце
10. Климова Анастасія - 3 місце
11. Шульга Гліб - 3 місце
12. Штанько Поліна - 3 місце
13. Ранська Анастасія - 3 місце
14. Набігуз Ольга - 3 місце

Номінація «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» (19-25 років)
1. Козаченко Владислава - 3 місце

Номінація «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» (професіонали)
1. Ващенко Юрій (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 1 місце
2. Липовецька Євгенія (м.Ніжин, Чернігівська обл.) - 1 місце
3. Сергій Ратинський (м.Прилуки) - 2 місце
4. Тетяна Рябова (м.Прилуки) - 3 місце

На гала-концерті переможці були нагороджені дипломами, цінними та пам’ятними подарунками.

підготувала Радаєва О.С.

Прочитано 119 раз

МБК Прилуки

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.

Розсилка сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте останні новини про наше життя і діяльність!

Ми не розсилаємо спам!