П'ятниця, 19 Квітень 2019

Положення фестивалю-конкурсу ім. М.Яковченка

Опублiковано: Субота, 16 Березень 2019 18:19

Положення про відкритий регіональний конкурс акторської майстерності ім. М.Яковченка
24-25 травня 2019 року

Відкритий регіональний конкурс акторської майстерності ім.М. Яковченка (далі - конкурс) проводиться щорічно весною в м.Прилуки, Чернігівської обл.

Організаторами Конкурсу є: Прилуцька міська рада, відділ культури і туризму Прилуцької міської ради, Прилуцький міський Будинок культури.
Мета конкурсу: пропаганда та збереження кращих творів світової та української драматургії; стимулювання творчої діяльності митців-аматорів; сприяння підвищенню ролі аматорського мистецтва у збереженні і популяризації національної культурної спадщини, духовному та естетичному вихованню молоді та дітей.

Завдання конкурсу: залучення окремих виконавців до творчої діяльності в галузі театрального мистецтва; популяризація та розповсюдження творчих доробок окремих виконавців; сприяння обміну творчим досвідом; популяризація сучасних форм театрального мистецтва; всебічна підтримка талановитих виконавців, розширення культурних, інформаційних зв’язків між регіонами області та України.

ЗАГАЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ

До участі у конкурсі запрошуються виконавці з різних регіонів України незалежно від їх національності і громадянства. Граничний вік учасників не обмежується.

Конкурсанти представляють:

- улюблений жанр (оригінальний, музичний, хореографічний, вокальний, інший на вибір учасників);
- монолог;
- фрагмент вистави;

Тривалість виступу - до 10 хв.

Робота журі та критерії оцінювання конкурсних програм

Оцінку конкурсних програм здійснює журі. Всі прослуховування відбуваються публічно. До участі у роботі журі запрошуються провідні фахівці театрального мистецтва, діячі культури і мистецтв.

Журі оцінює творчі виступи учасників конкурсу за наступними критеріями:

- рівень акторської майстерності та сценічної культури;
- артистичність , відповідність сценічного костюму;
- художній рівень та відповідність створення сценічних образів режисерському задуму;
- музичне та сценічне оформлення.

Під час проведення конкурсу журі має право призупинити виступ учасника, якщо його виступ не відповідає вимогам цього положення. Журі має право розподілити звання лауреата між учасниками номінації конкурсу або не надавати його жодному. Рішення журі є остаточним і оскарженню не підлягає.

Конкурс та відзначення переможців

У кожній віковій категорії переможці конкурсу отримують диплом лауреата за зайняті І, ІІ, ІІІ місце у з врученням пам’ятних сувенірів. Всі інші учасники Конкурсу нагороджуються дипломами за участь у Конкурсі.

У кожній номінації конкурсу журі має право, при потребі, встановлювати заохочувальні та інші відзнаки для Учасників (наймолодший учасник конкурсу, відкриття конкурсу, за оригінальну інтерпретацію твору, за популяризацію творів української драматургії тощо) з врученням дипломів та пам’ятних сувенірів.

ОРГАНІЗАЦІЙНЕ ПОЛОЖЕННЯ

Дата проведення конкурсу: 24-25 травня 2019 року.

Місце проведення: м.Прилуки, Чернігівська обл., Україна. Відкриття: 24.05.19 р. о 13.00.

Конкурс проводиться за такими віковими категоріями:

- від 10 до 15 років включно;
- від 16 до 20 років включно;
- від 21 і старше.

Для участі в конкурсі до 18 травня 2019 року учаснику необхідно надіслати заявку встановленого зразка. До заявки обов’язково додається ксерокопія свідоцтва про народження або 1 і 2 сторінок паспорта, ксерокопія ідентифікаційного коду, фото та резюме на виконавця .

Це положення являється офіційним запрошенням для участі у фестивалі.

Участь у фестивалі є платною.

Витрати на відрядження колективів: за рахунок організацій, що направляють. Організаційний внесок на фестиваль складає 300 грн. (триста гривень) з учасника.

Оплата здійснюється:

- по перерахунку (не пізніше як за три дні до початку) на рахунок р/р 31559284138694 в ПУ ДКСУ Чернігівської обл.; МФО 853592; код ЄДРПОУ 05530056; Прилуцькій міський Будинок культури (вказувати від кого).

Учасники Фестивалю забезпечуються за рахунок Фестивалю наданням сценічного майданчику і послугами постановочної частини згідно з технічними параметрами, вказаними у заявці, світловим та звуковим технічним обладнанням.

Консультації з питань проведення фестивалю можна отримати за адресою: 17500, м. Прилуки, Чернігівська обл., вул. Ю.Коптєва, 28, міський Будинок культури.

Телефони: (04637) 3-02-60, 0664452505, 0634108955, 0962550954-Ярослава; 0664095359-Ірина E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Подати заявку

Прочитано 97 раз

МБК Прилуки

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.

Розсилка сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте останні новини про наше життя і діяльність!

Ми не розсилаємо спам!