П'ятниця, 19 Квітень 2019

Народний колектив «Горлиця»

Опублiковано: Четвер, 14 Липень 2016 10:57

Народний аматорський фольклорний колектив «Горлиця» засновано в 1996 р., присвоєно звання в 2003 р. Керівник – Вікторія Олексіївна Лемещенко. Колектив відзначається пошуками власного репертуару та індивідуальним стилем. Фольклорному колективу «Горлиця» притаманні насамперед збереження традицій і звичаїв пісенного прилуцького краю.

Колектив постійно займається пошуковою діяльністю та відтворюванням обрядів Прилуччини. В скарбниці колективу понад 50 пісень. На даний час колектив бере активну участь у всіх культурно-масових заходах, що відбуваються у місті та за його межами.

«Горлиця» є постійними учасниками Міжнародних фестивалів і ніколи не повертаються додому без нагород. Фольклорний колектив «Горлиця» активно працює, вдосконалює виконавську майстерність, дарує мелодійну українську пісню людям.

Народний аматорський фольклорний колектив «Горлиця» є учасником:

- вуличного молодіжного фестивалю «Подвір'я» (м.Прилуки);
- ІІІ Відкритого Всеукраїнського фольклорного фестивалю «Співоче поле» в м.Прилуки (2012 р., 2013 р., 2014р., 2016 р.);
- володарем Гран-прі у Всеукраїнській конкурсній програмі фестивалю фольклорних колективів України «Україна – єдина родина» на Сорочинському ярмарку (с.Великі Сорочинці Полтавська обл.).

Керівник: Вікторія Олексіївна Лемещенко
Тел. 050 645 4011

Прочитано 124 раз

Відео до публікації

МБК Прилуки

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.

Розсилка сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте останні новини про наше життя і діяльність!

Ми не розсилаємо спам!