П'ятниця, 19 Квітень 2019

Театр юного актора «Парадокс»

Опублiковано: Четвер, 14 Липень 2016 11:00

Зразковий аматорський музичний театр юного актора «Парадокс» засновано в 2000 році., присвоєно звання «Зразковий аматорський» в 2003 році. Керівник Ярослава Миколаївна Борисенко. Театр «Парадокс» протягом всього свого існування виховує, зворушує, дає духовну чистоту і є одним з крихких притулків для юних акторів у нашому буремному світі.

Він ставить за мету навчити своїх вихованців відчути красу, розуміти світ, людей та любити театр. Учасники постійно працюють над удосконаленням виконавської майстерності. Сьогодні двері театру «Парадокс» відкриті для всіх, хто бажає поринути в чудовий світ мистецтва. За участь у мистецьких заходах театр нагороджено дипломами Всеукраїнських фестивалів пам’ятними подарунками та за участь у оглядах.

Учасники Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «На крилах Мельпомени» м.Прилуки (2013 р.)

Керівник: Ярослава Миколаївна Борисенко
Тел. 066 445 2505

Прочитано 98 раз

Відео до публікації

МБК Прилуки

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.

Розсилка сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте останні новини про наше життя і діяльність!

Ми не розсилаємо спам!