П'ятниця, 19 Квітень 2019

Ансамбль танцю «Прилучанка»

Опублiковано: Четвер, 14 Липень 2016 11:01

Народний аматорський ансамбль танцю «Прилучанка» був заснований в 1949 році, а в 1962 році колективу присвоєно звання «Народний аматорський». Керівником є Валентина Миколаївна Мишак. Ансамбль має велику історію, на його рахунку за роки діяльності – численна кількість нагород: медалей, дипломів, грамот.

На даний час колектив приймає активну участь у всіх культурно-масових заходах, що відбуваються у місті та за його межами. Працює над розширенням репертуару – виконує українські, білоруські, молдавські та російські танці. Запальні танці «Прилучанки» викликають схвальні відгуки глядачів.

Ансамбль «Прилучанка» нагороджений дипломами за активну творчу діяльність з збереження, розвитку, пропаганди української культури та за участь у оглядах та фестивалях.

Ансамбль «Прилучанка» є учасником:

- фестивалю народної хореографії ім.Верховинця (м.Нова Каховка  Херсонської обл., 2010 р.;
- Міжнародного фестивалю «Дружба» (с.Сеньківка Чернігівської обл., 2011 р.);
- Міжнародного фестивалю «Дружба» в Польщі (2011 р.);
- V Всеукраїнському фольклорному фестивалі «Співоче поле» (м.Прилуки, 2105 р., 2016 р.).

Керівник: Валентина Миколаївна Мишак
Тел. 050 254 1872

Прочитано 108 раз

Відео до публікації

МБК Прилуки

Міський Будинок культури є культурно-просвітницьким центром, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, збереження і розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організацію відпочинку населення Прилуки.

Розсилка сайту

Підписуйтесь на нашу розсилку і отримуйте останні новини про наше життя і діяльність!

Ми не розсилаємо спам!